Nowy zarząd.!

Na walnym zebraniu sprawozdawczo – wyborczym członków LKS „NAPRZÓD” WIESZOWA, które odbyło się 31.01.2015 r. został wybrany nowy zarząd klubu w składktórego weszli Łukasz Warzecha, Paweł Bulla, Dawid Hanusek, Paweł Rudnik oraz Ireneusz Robakowski...

Zarząd podzielił się swoimi funkcjami w następującej kolejności:

Prezes - Łukasz Warzecha: Urodzony w 1991 roku, z zawodu Technik Informatyk. Student WSZiC we Wrocławiu na kierunku Marketingowe Zarządzanie Sportem.Z klubem związany od ponad 10 lat, przeszedł przez wszystkieszczeble zawodnicze od trampkarzapo seniora, w 2009 roku świętował z drużyną awans do A-klasy. Ponadto w klubie pełnił też funkcje trenera juniorów oraz trenera seniorów i asystenta trenera.

V-ce Prezes - Paweł Bulla: Student trzeciego roku na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Śląskiej. Urodził się w 1992 roku, i również ukończył Technikum Informatyczne. Swoją przygodę z klubem rozpoczął stosunkowo niedawno, bo zaledwie 5 lat temu od drużyny juniorów. Od 2011 roku zawodnik drużyny seniorów, w której aktualnie pełni funkcję kapitana.

Sekretarz - Dawid Hanusek: Jeden ze starszych zawodników drużyny.Poza krótką przygodą z drużyna juniorów, na stałe do drużyny seniorów dołączył dopiero parę sezonów temu i z miejsca stał się podstawowym prawym obrońca u niemal każdego trenera.

Skarbnik - Paweł Rudnik: Do klubu trafił w 2008 roku ze Sparty Zabrze, początkowo grał w drużynie juniorów, by już rok później z drużyną seniorówświętowaćawans do A-klasy.

Członek zarządu - Ireneusz Robakowski: Sołtysmiejscowości Wieszowa. Drugą kadencję z rzędu został wybrany na stanowisko członka zarządu.

Tuż po samych wyborach, nowy zarząd zdecydował się na kilka słów na temat dalszej działalności kubu:

„Jest to dla nas zupełnie nowa sytuacja, i musimy się zniązmierzyć. Rozmawialiśmy o tym kilkadziesiąt razy, a teraz już musimy z rozmów przejść w czyny. Początek może być trudny, ale zrobimy wszystko bydrużynajak najlepiejprzygotowałasię do rundy wiosennej. Jako główny cel nie stawiamy przed sobą od razu awansu, chociaż oczywiście mamy to w głowach, chcemy by do drużyny pewnym krokiem wchodzili zawodnicymłodzi,ogrywali się w dorosłej piłce i w przyszłości decydowali o sile drużyny. Będziemy zachęcaćmłode osoby,które swój wolny czas spędzają głównie w domach przed komputerami zainteresowały się sportem, spróbowały swoich sił w piłce nożnej co pozwoli im nie tylko poprawić swoją kondycję i umiejętności, ale także umożliwi miłe spędzenie wolnego czasu."

Nowemu zarządowi życzymy osiągnięcia postawionych sobie celów, i wielu sukcesów.