Zgoda Repty Śląskie Gospodarze

11.10.2016

W niedzielne popołudnie udaliśmy się do Rept na spotkanie z tamtejszą Zgodą. Mecz zaczął się dla nas znakomicie, bo już w pierwszej akcji zdobywamy bramkę. Krótkie rozegranie rzutu rożnego i Jakub Jeżycki płaskim strzałem zaskakuje bramkarza rywali.

Niestety, chwilę później fatalny bład w obronie wykorzystują rywale i po sytuacji sam na sam remisujemy. Po tych szybkich bramkach mecz się wyrównał, ogólnie może graliśmy trochę lepiej, ale brakowało klarownych sytuacji. Gospodarze odpowiadają strzałem w słupek, a my jeszcze w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobywamy drugiego gola, ale niestety sędzia orzekł, że strzelający był na spalonym.

Druga połowa zaczyna się od bramki dla rywali po kolejnych błędach naszych obrońców. Wyrównujemy po chwili, gdy dobrym podaniem obsłużony został Mateusz Duszyński i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi rywali. Niestety. chwilę później przegrywamy już 2:3 po kolejnym błędzie w obronie i rzucie karnym, a co gorsza nasz zawodnik został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Niestety, pomimo prób i starań nie udaje nam się doprowadzić do remisu, a co więcej po kolejnym (a jakże!) błędzie naszej obrony, ostatecznie przegrywamy 2:4.